PSIE RECENZJE,  PSIE ZABAWKI,  PSY,  TOP FOR DOG

„Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko.”

Kiedy myślisz, że w natłoku misek spowalniających, mat węchowych i tych do wylizywania już nic Cię nie zaskoczy, sklep ofiufiu.pl wprowadza do oferty totalną nowość! Miska SPIN to nowatorski produkt, który zamienia posiłek w ekscytujące wyzwanie zmuszając psa do węszenia, lizania i rozwiązywania problemów, a na dodatek spowalnia jedzenie.

Miska posiada ruchomą część, której wysokość i szybkość obrotów można regulować, a tym samym urozmaicać zabawę i zmieniać poziom trudności. Dodatkowo ruchomą część można odwrócić do góry nogami, co tworzy zupełnie nową opcję gry. Pies podczas jedzenia może obracać ruchomą część językiem lub nosem.Miska wykonana jest z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów ABS / TPE przeznaczonych do kontaktu z żywnością, wolnych od BPA i PVC, a spód posiada antypoślizgowe pierścienie.
Górną część miski można myć w zmywarce.
Obie miski mają 2 l. Pojemności, a ich wymiary to: średnica 25 cm, wysokość 9,2 cm.

Do wyboru mamy dwa modele misek o różnych poziomach trudności:
-model FLOWER to poziom trudności „Prosty”
-model PALETTE to poziom trudności „Średni”.

Obie miski SPIN mają przepiękny prosty design. Są naprawdę bardzo ładne i estetyczne. Na dodatek tworzywo z którego są wykonane jest naprawdę solidne (upuściłam na beton), nie rysuje się od suchej karmy jak zwykłe plastikowe miski i łatwo myje, a ruchome elementy wytrzymały majstrowanie dwóch głodnych wielkopsów.

Miskę FLOWER testowała Bonia, bo od zawsze gorzej radzi sobie z wszelkimi łamigłówkami, a do tego jest wrażliwcem i łatwo się zniechęca. Model PALETTE dostał Dakar, bo ten harpagan rozbroi nawet bombę atomową za byle chrupka!

Pieski poradziły sobie z wydobyciem karmy mimo wielkich, krótkich kuf. Jeśli macie takie łakomczuchy jak ja, to polecam zacząć od mokrej karmy, żeby zasugerować psu używanie języka przy tej misce. Ja zrobiłam na odwrót. Najpierw podałam suchą karmę i Dakar bardzo się frustrował próbując złapać groszki zębami. Później poszłam po rozum do głowy, chłopak szybko zajarzył i po przepracowaniu miski mokrym żarciem, wiedział już jak wydobyć suche kulki.

Bonia również podołała temu wyzwaniu. Nawet byłam zdziwiona, że nie zrezygnowała, bo tak było z wszelkimi zabawkami wymagającymi przesuwania elementów. Miski są stabilne i nie mają żadnych ostrych krawędzi, czy miejsc w których mógłby zaklinować się psi język. To ważne, bo w przypadku takich wrażliwych psiaków jak Bonia, taki incydent mógłby skończyć się urazem do miski SPIN ale również innych.

Miski zdecydowanie spowolniły jedzenie i zmusiły psiaki do my ślenia i kombinowania. To świetny produkt dla tych, którzy mają już wszystkie gadżety i ciężko jest im zaskoczyć psiaka 🙂 Polecamy miski SPIN, bo to zupełnie innowacyjne podejście do karmienia i coś, czego jeszcze nie było. Produkt może być nieodpowiedni dla psów z krótkim pyszczkiem ze względu na głębokość miski oraz wąskie przeszkody. Jeśli Wasz psiak mą szeroką lub/i krótką kufę to bardziej polecam model FLOWER 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *